Bolesławiecka ekipa śledcza kolejny raz ruszyła do akcji!

Bolesławiecka ekipa śledcza kolejny raz ruszyła do akcji!

16 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Wiedzy gościła autorka książek dla dzieci i dorosłych, Panią Iwona Banach strona autorska w związku z sierpniową premierą książki "Agatowa Komnata".
To druga część przygód rezolutnych dzieciaków: Guśki, Ptysia i Leonka. W spotkaniu chętnie wzięły udział dzieci z kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu, które były bardzo ciekawe życia pisarza Porozmawialiśmy o powstawaniu książki - od pomysłu do wydania, o tym czym się autorka inspiruje. Dzieci były bardzo aktywne i zadawały mnóstwo pytań. W podziękowaniu za obecność, dzięki uprzejmości Wydawnictwo Dwukropek, przekazaliśmy do biblioteki szkolnej egzemplarze "Agatowej Komnaty". Dzieci otrzymały również małe niespodzianki - zakładki, które muszą sami ozdobić Chętnym dzieciom, które zakupiły książki Pani Iwona zrobiła wpisy oraz wbiła straszną pieczątkę
Dziękujemy za przemiłe popołudnie, zarówno Pani Iwonie jak i dzieciom z wychowawczyniami!
Książki dostępne są w atrakcyjnej cenie w Oddziale dla dzieci i młodzieży jeszcze w tym tygodniu, z prezentem-niespodzianką.

(info: MBP-CW)