Parada Ceramiczna czeka właśnie na Ciebie

Parada Ceramiczna czeka właśnie na Ciebie

aprezentuj siebie lub swoją firmę i stwórz z nami jedną z najbarwniejszych atrakcji Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2022!

Parada wystartuje 19.08.2022 roku, o godzinie 16:30 z ulicy Kościelnej i przemierzy Rynek, ul. Sierpnia ’80, Asnyka, Jasińskiego, Spółdzielcza i zakończy się na Stadionie Miejskim – pod główną sceną.

Co zyskuje uczestnik parady?

możliwość zaprezentowania swoich działań szerokiej publiczności
promocja swoich działań poprzez kontakt z publicznością
możliwość zaistnienia w mediach
udział w konkursie na najciekawszą prezentację
Co przygotować na paradę?

W tym roku strój to nie wszystko. Przedmiotem konkursu będą instalacje przestrzenne niesione przez uczestników podczas parady. Jakie? Przedstawiające coś, co kojarzy się z Polską, ale wykonane tak, aby widać było nawiązania do ceramiki bolesławieckiej. Szczegóły i przykłady znajdziecie w Regulaminie.

Zgłoszenia do 08 sierpnia 2022 roku należy przesłać: pocztą, pocztą elektroniczną mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do sekretariatu BOK-MCC, przy placu. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec.

Kartę zgłoszeń do udziału w paradzie, a także do konkursu na najciekawsze przebranie oraz regulamin można pobrać na stronie: www.swietoceramiki.pl. www.bok.boleslawiec.pl

Organizatorem Parady Ceramicznej jest Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki.
(info: BOK-MCC)