Warsztaty wielkanocne w Muzeum Ceramiki

Warsztaty wielkanocne w Muzeum Ceramiki

Wielkanocne warsztaty z zającem

Muzealny dział edukacji, tradycją lat ubiegłych, przygotował świąteczne warsztaty plastyczne, skierowane do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. W tym roku odbędą się one w terminie: 29.03-01.04 oraz 04.04.-08.04. w godz. 9:00 – 15:00 w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek 19/21).

Uczestnicy warsztatów, pod opieką instruktorów będą mogli samodzielnie stworzyć nietypowe dekoracje wielkanocne inspirowane świątecznym zajączkiem. Do wspólnej, kreatywnej zabawy wykorzystamy kolorowe papiery i wycinanki, z których powstaną trójwymiarowe przedstawienia. Dzieci bawiąc się, będą rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne.

Grupy zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia pod nr tel. 75 644 22 00 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek 19/21).Tłumaczenie na język ukraiński dostępne po wcześniejszym zgłoszeniu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Przybywajcie! Zapraszamy do wspólnej zabawy!