Michał Wiśniewski Akustycznie I w Bolesławcu

Michał Wiśniewski Akustycznie I w Bolesławcu

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. I – A NIECH GADAJĄ…
Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego, na których usłyszymy największe przeboje wokalisty oraz zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych na żywo!

Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdego, kto weźmie udział w tej muzycznej uczcie.

Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak – wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy niepowtarzalnym głosem.

Oprócz największych hitów Michała i Ich Troje, takich jak „A wszystko to…” , „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!”, usłyszymy utwory, które podbiły serca fanów, ale nie są wykonywane na koncertach zespołu. Wśród nich znajdują się „A niech gadają”, „Mandy”, „Nienawiść, „Czekanie”, „Papierosy, wóda, sex”, czy „Zawsze naprzód nigdy wstecz”.
Zapraszamy serdecznie!

BILET NORMALNY – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
BILET SPONSOR PACKAGE – bilety sponsorskie uprawniają do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.
*Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu – fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
BILET VIP BACKSTAGE PASS- bilety Vip Backstage Pass uprawniają do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu – fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Bilety w cenie od 69 zł do nabycia na stronie kupbilecik.pl

! UWAGA !
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją reżimu sanitarnego dotyczącego koncertu. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa podczas całego występu. Nie zapewniamy maseczek. Należy się w nie zaopatrzyć we własnym zakresie.

(info: MDK)