Akademia LEGO Robotyki w Bolesławcu

Akademia LEGO Robotyki w Bolesławcu

 

Spice Gears to jedyna w Polsce drużyna będącą częścią międzynarodowej federacji FIRST, w której zrzeszonych jest 615 tys. uczniów z 95 państw oraz ponad 40 tys. drużyn.

Federacja organizuje 3 tys. turniejów rocznie w największych metropoliach świata tj. Sydney, Dubaj, Nowy Jork czy Houston. Pozyskuje rocznie ponad 80 mln dolarów na stypendia i granty, sponsorowana jest przez największe firmy technologiczne jak Google, NASA, Bosh, Apple, Boing czy Motorola, współpracuje z ponad 250 tys. profesjonalnych trenerów i mentorów oraz wspierana jest przez liczne organizacje młodzieżowe. Od teraz każde dziecko może stać się jej częścią.

Celem Spice Gears Academy jest stworzenie jak największej ilości drużyn robotycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcemy zarazić pasją do robotyki oraz nowych technologii jak największą rzeszę młodych ludzi i wykształcić u nich umiejętności pożądane w największych międzynarodowych firmach naukowo-technologicznych.

Robotyka to przyszłość dla każdego dziecka, a misją SGA jest przekazanie idei "Steam" łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii.

Każde dziecko może zostać zgłoszone do Akademii na bezpłatne zajęcia próbne przez formularz zgłoszeniowy na stronie Akademii:  www.sgacademy.pl. Liczba miejsc mocno ograniczona. Każda drużyna robotyczna to tylko 12 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji:

tel. 795 802 828

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.sgacademy.pl