Wakacje z GOKiSem

Wakacje z GOKiSem

Wakacje w pełni, słońca nie brakuje – nic tylko korzystać z uroków lata, choć trzeba przyznać, że nie jest to w tym roku takie proste. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie wyruszył z letnimi odwiedzinami do młodszych mieszkańców naszej gminy.

Jak do tej pory pogoda dopisywała, chęci były, więc i uśmiechu nie brakowało. Niekwestionowanym zwycięzcą wspólnych zabaw okazała się stara, zapomniana guma do skakania. Nie zabrakło też „pająka” – gry zręcznościowej, która uczy wspólnego działania i funkcjonowania w zespole. Prym wiodły również bitwy na balony napełnione wodą. W całej zabawie chodzi o to, by balonik z wodą się nie rozbił – jednak największa frajda była wtedy, gdy tak właśnie się stało.

Ale to nie wszystko. Nie można było przejść obojętnie obok cudacznych, asfaltowych malowideł. Z narysowanych przez uczestników światów powstawała barwna opowieść, która niejednokrotnie zaskakiwała nawet samych twórców. Niezawodnymi okazywały się również zabawy drużynowe, chusta animacyjna i wiele, wiele innych.

Gminny Ośrodek Kultury i sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zamierza kontynuować wakacyjne odwiedziny przez cały sierpień. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w zajęciach. Pamiętajmy, że im nas więcej tym zabawa jest jeszcze lepsza.
(info: Gmina Bolesławiec)