Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej

Na terenie “Wiadukt Plazy” zostały rozegrane zawody szkolne w siatkówce plażowej – Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W kategorii chłopców zwyciężyła Prywatna Szkoła Podstawowa “Oxpress” wyprzedzając odpowiednio Szkołę Podstawową nr 4 i Szkołę Podstawową nr 2.

Skład zwycięzców zespołu PSP “Oxpress”: Wojciech Różnicki oraz Alan Zgodziński. Opiekun: Kamil Razik

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 wyprzedzając Szkołę Podstawową nr 2.

Skład zwycięzców zespołu SP 4: Julia Chodkiewicz, Vanessa Michaluk oraz Małgorzata Stec. Opiekun: Rałał Kwieciński

Zawody szkolne zostały przeprowadzone w duchu zasad fair-play natomiast zwycięzcy otrzymali pamiątkowy puchar oraz dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc.

(info: MOSiR)