Biegamy z WOŚP

Biegamy z WOŚP

wyGRAMY Z WOŚP – pomaganie W BOLESŁAWCU jest dziecinnie proste
Tradycji musi stać się zadość – 29 stycznia 2023 r. podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się kolejny już „Bieg z Sercem”, wydarzenie z charytatywnym celem w tle.
W biegowej zabawie może wziąć udział każdy: dzieci i dorośli, całe rodziny oraz osoby niepełnosprawne, a także osoby, które chcą wyjść na spacer. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wsparcia akcji, która odbędzie się na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz wokół Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki.
Biegi odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00, a godzinę startu każdy uczestnik wybiera indywidualnie. Pierwsi uczestnicy mogą wybiec na trasę już o godz. 10.00 a ostatni o godz. 12.00.
Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu i klasyfikacji – do pokonania dowolny dystans (pętle), który sam wybiera sobie każdy uczestników. Do ukończenia biegu wystarczy pokonanie tyko jednego okrążenia o długości 225 m. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu – można biec, maszerować z kijkami, jak i spacerować. Każdy uczestnik pokonuje wyznaczoną trasę dla zdrowia, dobrej zabawy i szczytnego celu.
W biegach nie ma wpisowego. Każdy uczestnik biegu może dokonać dobrowolnej opłaty startowej poprzez wrzucenie do puszki WOŚP kwoty w dowolnej wysokości. Wszystkie zebrane podczas biegu środki finansowe zostaną w całości przekazane Bolesławieckiemu Sztabowi WOŚP.

(info: MOSiR)