Konkurs “Bolesławiec. Do trzech razy detal”

Konkurs “Bolesławiec. Do trzech razy detal”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bolesławiec. Do trzech razy detal” – do zdobycia jest 10 egzemplarzy naszej najnowszej publikacji „Przedwojenny obraz Bolesławca w zbiorach muzeów i archiwów”, prezentującej unikalne archiwalne zdjęcia Bolesławca z czasów przedwojennych.

Zadaniem uczestników jest poprawna identyfikacja 3 bolesławieckich budynków na podstawie zamieszczonych poniżej 3 zdjęć detali architektonicznych (należy podać nazwę ulicy i numer domu). Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać przynajmniej jednej poprawnej identyfikacji oraz przesłać odpowiedź podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania odpowiedzi mija 14 maja 2021 o godz. 20.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez pocztę elektroniczną.

Nagrody będzie można odebrać w czasie Bolesławieckiej Nocy Muzeów (15 maja 2021) w pałacu Pücklera (ul. Zgorzelecka 28/29) w godz. 19.00-24.00. Po tym terminie nagrody będą wydawane w Dziale Historii Miasta przy ul. M. Kutuzowa 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00).

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!