W 20. rocznicę premiery, HARRY powraca do Forum!

W 20. rocznicę premiery, HARRY powraca do Forum!

Kino Forum Bolesławiec i Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki zapraszają wszystkich fanów magii do obejrzenia pierwszej części Harry Pottera.
W tym roku obchodzimy 20. rocznicę powstania pierwszego filmu o Harrym Potterze, który na zawsze zmienił oblicze kina i popkultury.
Z tej okazji film wraca na krótko do kin. Fani (i nie tylko, projekcje filmu będą również świetną okazją do przedstawienia przygód młodego czarodzieja nowemu pokoleniu) będą mieli okazję ponownie obejrzeć tytuł na wielkim ekranie !

HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY, reż. Chris Columbus, USA, Wielka Brytania 2001, 167' (wersja rozszerzona z materiałami dodatkowymi)
Tylko 3 seanse
 27 grudnia, 16.00
 28 grudnia, 14.00
 29 grudnia, 14.00
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 27 listopada. Na stronie kina Forum
---
Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów - Hogwart. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha - dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

(info: BOK-MCC)